Vestel Servis Ataşehir

blog kategorisine 24 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 58 defa okundu

Vestel Servis Ataşehir

0216 469 34 35

Vestel Servis Ataşehir deneyimli ekibimiz tarafından verilen hizmetler son derece titizlikle takip edilip,işçilik ve değişen parçaları 1 yıl boyunca garanti kapsamındadır.uzman kadromuzla ve yetkili servis ağımız ile dilediğiniz anda hizmetinizdeyiz.istanbul \`un en fazla ve en kaliteli teknik servisi olan Ataşehir Vestel Servisimiz, deneyimli kadrosuyla istanbul\`un tüm semtlerine hizmet vermektedir.müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen ekibimiz cihazlarınızdaki sorunları en kısa sürede çözebilmek için 7/24 müşteri temsilcilerimiz çağrılarınızı karşılamaktadırlar.
Yetkili ve profesyonel bir servis olarak bununla birlikte yılların verdiği deneyim ve tecrübelerimizi de yanımıza alarak işimizin farkında, müşterilerimizinde beklentilerinin farkındayız. Bu nedenden dolayı 0 orjinal yedek parça kullanarak ve yaptığımız tamir, bakım, tamir hizmetlerimiz için 1 sene garantivererek öncelikle müşteri memnuniyeti diyoruz.
Servisimiz TSE belgeli yetkili servistir

Ataşehir Vestel Servisi

ataşehir vestel servis

vestel servis ataşehir

Ataşehir Vestel Servisi istanbul Beyaz Eşyalarınıza, verilecek servis hizmeti, deneyimli ve işinde profesyonel teknik servis ekibimizle gerçekleşecektir. Onarılan elektronik malzemenin lüzumlu bütün testleri yapılıp, güvenli bir biçimde sizlere sunulacaktır. Ataşehir Vestel Servisi olarak yıllardır bölgede hizmet veriyoruz, amacımız istikrarlı ve güvenli bir servis hizmeti sağlamak. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için lütfen bütün istek ve önerilerinizi bizlere bildiriniz. Ataşehir Vestel Servis, iş konusu için gün içinde sizlere hızlı bir şekilde ulaşacaktır.
Servis Hizmetlerimize , 1 sene ücretsiz , işçilik ve yedek parça GARANTiSi VERMEKTEYiZ.
Vestel Servis Ataşehir Her gün gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takipçisi olan Ataşehir Vestel Servisi firmamız müşterilerine her zaman en kaliteli hizmetini en modern makineleri ile sunmaya devam etmektedir. başka Ataşehir Vestel Servisi firmalarını tüketici memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak ve minimum fiyatlarını müşterilerine sunarak hizmetine devam eden firmamız kısa sürede geride bırakmaktadır. istanbul geneline hizmet ağını yayan firmamız müşterileri şemsiyesini her gün bir kademe daha açmakta ve genişletmektedir. Ataşehir vestel servisi yalnızca çevresinde bulunan tüketicilerine yardım etmeyi seçmeyerek bütün istanbul bölgesine açılan Ataşehir Vestel Servisi firmamız bu sorumluluğun her süre altından kalkabilmekte ve hiç bir süre ara vermemektedir. şimdilerde birçok kullanıcıyı kendine çeken internet ortamında şubemizi kurarak tüketicilerimize bir adım daha yaklaşan firmamız her çeşitli imkânı müşterilerine sunmaktadır. Ataşehir Vestel Servisi şekilde sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan çağrı merkezimize ve bizlere ulaşarak Ataşehir Vestel Servisi arıza bildiriminde bulunabilirsiniz.

Etiketler : , , , , , , , , ,

Yorum Yaz