Sancaktepe mitsubishi klima yetkili servisi

Klima Servisleri kategorisine 16 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 80 defa okundu

Sancaktepe Mitsubishi Yetkili klima servisi eğitimli profesyonel kadrosu ile istanbul genelinde 12 yıldır hizmet sağlamakta. alıcı memnuniyetini önem veren Servisimiz 7/24 servis talebinin yağunluğuna göre çalışmalarını istanbul genelinde sürdürmektedir. Personellerimiz dalında eğitimili uzman kişilerden oluşmaktadır. Güvenilir hizmet almak için doğru adrestesiniz. internet ortamında servis hizmeti verici bir çok aşırı web sitesinin vergi levhaları dahi yok. şirketimiz vergiye tabi TSE uygun kalitesinden asla taviz vermeyen bir kuruluştur. şirketimiz Mitsubishi klimalar\`ın hem satışını hemde servis hizmetini sağlayarak müşterilerilerinin merakını kazanmıştır.ikliminizi değiştiricek olan Sancaktepe Mitsubishi klima montaj ve bakım hizmetleride oldukca mühimdir. Sancaktepe Mitsubishi klima servisi uluslara arası klima montaj prosedürlerine uyarak montaj işlemi yapmaktadır. Düzenli olarak yaptıracağınız bakımlar cihazınızın ömrünü ve performansını uzatarak siz müşterilerimize katkı sağlamaktadır.bununla beraber Klimanızın bakımı yapılmassa;Cihazınızın filitrelerinde bulunan bakteriler. Cihazı kullandığınız ortama devamlı olarak yayılır. Sancaktepe mitsubishi klima yetkili servisi Cihazınız\`dan kötü kokular gelebilir.Enerji tüketimi artığı için hem faturalarınız yükselir hemde Klimanızın performansı düşer.
Bu şekilde kullanılmaya devam ederse çok aşırı sık arızalanır.
Sancaktepe Mitsubishi klima bakım zamanlarınız ihmale gelmez. Bu nedenden bakımlarınızı sürekli şekilde sizin adınıza biz takip edelim ve size bakım zamanlarınızı hatırlatalım. bununla beraber küçük çocuklu evlerde asla bu şekilde klima kullanılmamalıdır.

Sancaktepe mitsubishi yetkili servisi sağlıklı bir yaşam için başvuracağınız servis firmamız, 25 yıllık tecrübesi olan bir firma şekilde sizlere sınırsız hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmetler arasında, klimaların rutin bakımları, montaj ve demontaj hizmetleri, tamir ve onarım hizmetleri benzeri görevler yer alıyor. Sancaktepe klima servisi firması olarak benimsemiş olduğumuz anlayış çerçevesinde, garantili ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma yapmaktayız. Sancaktepe Mitsubishi klima yetkili servis bünyesinde çalışan uzman elemanlarımız, yaptıkları görevleri, son derece titiz çalışmalarla yürütmektedirler.

Etiketler : , , , , , , , , , , ,
Benzer Yazılar

Yorum Yaz