kartal arçelik servisi

Beyaz Eşya Servisleri kategorisine 17 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 96 defa okundu

Kartal Arçelik Servisi

Kartal arçelik servisi şirketimiz Arçelik markasının yetkili servisi değildir. Arçelik markasına hususi servis hizmeti veriyor ve diğer markalarla beraber arçelik arasında servis hizmeti sağlıyoruz.kartal arçelik servisi bu piyasanın en başarılı ve profesyonel ekibiyle çalışmaktan gurur duyan bizlere sizlerde hakkımızı verecek değişik bir hizmet görmenin tadını çıkartacaksınız. Her gün her saat bize ulaşabilir ve beyaz eşyalarınızdan ve ya elektronik cihazlarınızdan herhangi birisi arızalandığında bizi aramaktan çekinmeyin. Kartal da hangi noktada olursanız olun her daim evinizde yapılması gereken bir sorun ise orada halledilir, yedek parça gerekiyorsa da yüzde yüz özgün olan parçalar takılır ve yedek parçaların“2 yıl garantisi” sizlere Kartal Arçelik servis şekilde taahhütümüzdür. Peki, sizlere sunduğumuz genel hizmetler nelermiş onlara bir göz atalım.

kartal arçelik servisleri

kartal arçelik servisi

Hızlı kartal arçelik servis hizmeti: yukarıdaki benzeri bir durumla karşılaştığınızda hızlı ve sistemli bir biçimde cihazınızdaki veya beyaz eşyalarınızdaki sorunları gidermek amacıyla kurulmuş bir hizmettir. bozukluk kaydınız oluşturulduktan sonra destek olarak kurulmuş ekibimiz hemen evinize gelip derdi halletmeye çalışacaktır. kartal arçelik servisi Yüzdeyüz müşteri memnuniyeti bizim için çok fazla mühim bir olgudur. Onun için sizlere gece gündüz demeden her saat hizmet edebilmek için kurulmuş sistem ağı size en çok hizmeti verecektir. Kuşkunuz olmasın sizin emanetiniz, bizim servis asianın Garantimizdedir.

Kartal Nöbetçi servis: Kapalı günlerinde servis bulamayacağım endişenize son verecek bir sistem. Acil durum çağrılarınızla hafta sonları da ilgilenen arkadaşlar kaliteli bir hizmet anlayışının kapılarını aralıyor. Kartal alanları arasında bulunan müşterilerimiz bize 7/24 iletişim adreslerimizden ulaşabilir, sahasında uzmanlaşmış (ustalık belgesine sahip), tamir servis Personellerimizden bilgi edinebilir ve lüzumlu desteğin sağlanması için talepte çağrıda bulunabilir bizi çağırabilirsiniz.

kartal arçelik Kombi servisi ve klima servisi: Kombi bakımı, tamiri ve onarımı, kombide oluşan arızayı tespit etme, kombinizde orijinal yedek parça kullanması, kombinizin taşınması tarzında olan her çeşitli arızanız ya da sorununuz için onarım destek almak istiyorsanız acil servis hizmetinden yararlanın. Kombinizin yıllık bakımını da sağlamaktayız. Klimanızdaki ısı ve tasarruf sorunlarınızı ortadan kaldıracak orijinal yedek parçaların tedariki siz kıymetli müşterilerimize verdiğimiz öteki desteklerimizdendir. hizmetlerimizden faydalanmayı ihmal etmeyin

kartal arçelik Buzdolabı servisi: Buzdolabınızın sensörü veya fan motoru arızalandı ve dolabınızda alarm sistemi sürekli çalmakta ve dolabınız soğutma işlemini gerçekleştirmiyorsa sakın korkmayın buzdolabınız sadece birkaç işlem görecek sonra gene kaldığı yerden işlevini yerine getirecektir. Tabi ki çok güvendiğiniz ve buzdolabınızı teslim ettiğiniz deneyimli personelimiz sayesinde. Bu beyaz eşya türünde oldukça sık rastlanılan bir problem bizim için çözümüü çok kolaydır.

kartal arçelik çamaşır makinesi servisi: genel olarak bu makinada karşılan problem çamaşır makinasının çok aşırı fazla gürültü yaptığı ve sallanma yaptığından ötürü şikâyet gelir, buradaki çözüm makinanızı sağlam bir yere oturtamamış olmanızdır o sorundan başak Amortisör diye adlandırılan bir parçanın bozulmasıdır.kartal arçelik servisi  Amortisör değişim işlemi için tamir servis bozukluk kaydınız alındıktan sonra evinize gelerek günü birlik sırf 30 dakikalık bir sürede, aşırı fazla bir maliyeti yapılmaksızın gerçekleştirilebilir. Bunun sebebi de makinanızın biraz eskimesidir olağanüstü bir hal olmadıktan sonra. Bu durumu çözmek için servisimizden destek alma imkanınız vardır

kartal arçelik bulaşık servisi: çok sayıda arızayla karşı karşıya kalabilirsiniz. bazan içine küçük parçaların kaçması yahut bulaşık tozunuzun konulacağı alanın bozulması benzeri küçük sorunlar sizin için iri bir probleme neden olabilmektedir. Bir alo demeniz yeterli, sizin için büyük bizim için küçük olan bu soruna anında çözüm yolu bulmanın mekanı ustası Kartal Arçelik servis.

kartal arçelik servisi  firması şekilde vizyonumuz, Arçelik beyaz eşya ve elektronik ürünlerinin size sıkıntı yarattığı her sorun için kolay çözümler üretebilmek ve profesyonel donanıma sahip olan uzmanlarımızla Kartal’da ve ülkemiz genelinde servis sektörünü bir tık daha ileriye taşımak ve yaptığımız işin kalitesini öteki müşterilere ulaştırarak; köklü, disiplinli ve sistemli bir çalışma yürüterek, Yüzdeyüz müşteri memnuniyetine ulaşmak ve uzun soluklu ürün kullanımını ve siz değerli müşterilerimizin samimiyetle dolu güvenlerini, sevgilerini kalplerinize serpiyoruz. Misyonumuz ise kalite seviyesini herzaman yukarıda tutmak ve devamlılığını sağlamaktır. bizi tercih ettiğiniz için minnettarız

Etiketler : , , , , , , , , , ,

Yorum Yaz