Etiler Gaggenau Servisi

Beyaz Eşya Servisleri kategorisine 23 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 63 defa okundu

Etiler Gaggenau Servisi

gaggenau iletişim bilgileri

0212 266 68 90 tıkla ara

Etiler Gaggenau Servisi Dünyanın en ciddi beyaz eşya ve ısıtma soğutma üreticilerinden birisi olan Gaggenau, enerji ve çevre verimliliğine sahip ileri düzey ve kendisine ait teknolojinin sonuçları olan ürünler ile dünyada bulunduğu gibi yurdumuzda de en iyi tercih edilen beyaz eşya, klima ve kombi ürünlerini tüketiciye sunmaktadır.
Her yeni versiyonuyla çok fazla daha ileri teknoloji ve yeni nitelikleri kullanıcılarının hizmetine sunmaya devam eden Gaggenau’ in yirmi yılı aşan bir süredir teknik servis bakım ve onarım hizmetlerini gerçekleştirmekte olan Etiler Gaggenau Servisi, istanbul’ un geneline hizmet sunumu gerçekleştirmekte olan firmamızın şubelerinden biridir.
Etiler Gaggenau Servisi Bütünlüklü, nitelikli, kaliteli ve üst düzey müşteri memnuniyetini hedeflemiş olan ayrıcalıklı hizmet yaklaşımımız, üstün bir hizmet sunumunu başarıyla gerçekleştirebilmemizde en mühim yardımcımızdır. tüm şubelerinde olduğu bu gibi Etiler şubesinde dünya standartlarının ötesine geçmiş hizmet anlayışı sergilemekte olan firmamızın, değişen günümüz koşullarına hususi olarak ortaya çıkmış olan yeni ihtiyaç talebine özel şekilde çözümler üretebilmesi başarısının anahtarlarından biridir.

Etiler Gaggenau

devamlı şekilde yürüttüğü araştırma ve geliştirme çalışmaları sayesinde, tüketicilerimizin taleplerini direk inceleme ve bu talepleri dikkate alarak çözümler üretebilme noktasında başarılı faaliyetler yürüten kuruluşumuz, bu piyasanın hizmet anlayışında yön verici ve öncü bir konumda bulunur. tüm soru ve sorunlarınız için yirmi dört saat olmak üzere hizmet vermekte olan davet merkezimiz ya da web sitemizi kullanabilir, bütün hizmet taleplerinizi aynı iletişim araçlarını kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz.

Etiler Gaggenau Servisi

Etiler Gaggenau Servisi

Etiketler : , , , , ,

Yorum Yaz